KRAKÓW 21-22.01.2017 r.

Kadra: Krajewski, Adauku, Chaładus, Fluder, Gantner J., Gantner M., Kuchta, Nowakowski, Papis, Rudnik, Stanicki, Szabłowski, Tomasiak, Ziemkowski, Wojtyński, Żbikowski, Błotnicki.

WYNIKI:

9.40 - KARPATY - UNIA 0:3 - 60 min. Kopeć, 65 min. Kopeć, 68 min. Kopeć.

Bardzo dobre spotkanie rozegrała cała drużyna. Już w pierwszej połowie Unici powinni prowadzić minimum dwom golami, ale niestety brakowało skuteczności. Dziesięć minut po rozpoczęciu drugiej połowy rozwiązał się w końcu worek z bramkami dla Unii. Strzelał jeden zawodnik - Mateusz Kopeć, który został wypożyczony z Bobra Tłuszcz. Nie ma żadnych wątpliwości, że Mateusz będzie poważnym wzmocnieniem linii ofensywnej Unii, jeżeli tylko utrzyma dobrą dyspozycję strzelecką.

15.30 - UNIA - UNIA TARNÓW 1:1 - 27 min. Nowakowski.

Mecz bardzo wyrównany. Obydwie drużyny miały po kilka szans na to, żeby strzelić więcej, niż jedną bramkę. Na boisku toczyła się walka o każdy metr trawy. W to spotkanie Unici włożyli znacznie więcej sił, niż przed południem w mecz z Karpatami. Wynik "sprawiedliwy", choć pozostał mały niedosyt.

11.00 - WISŁA KRAKÓW - UNIA 2:1 - 66 min. Stanicki.

Na mecz z Wisłą czekali wszyscy. Rozpoczęło się dość bojaźliwie. Unici w pierwszych dwudziestu minutach oddali plac gry Wiślakom, ograniczając się do przeszkadzania i wybijania piłki. Później gra się wyrównała, choć było widać, że gospodarze znacznie lepiej operują piłką i są w znacznie lepszej formie fizycznej (Unici byli już po rozegraniu dwóch meczów sobotnich, Wiślacy grali pierwsze spotkanie). Bramka dla Krakowian padła w 40. minucie, typowa bramka do szatni. W drugiej połowie gra Unitów wyglądała dużo lepiej, choć na 2:0 podwyższyła Wisła. W 66. minucie Unici strzelili bramkę kontaktową i w końcówce meczu mieli jeszcze dwie dogodne sytuacje, których nie wykorzystali.