1 z 4 - UKS Bródno

Nadspodziewanie dobrze radzi sobie w lidze beniaminek - drużyna UKS Bródno. Czwarte miejsce w lidze, z dorobkiem czternastu punktów, to naprawdę dobry wynik. Przed sobotnim spotkaniem, Bródno ma tylko jeden punkt straty do Unii i jeden mecz zaległy ze Szkołą Futbolu. Unici, żeby liczyć się w dalszej grze o baraż muszą ten mecz wygrać. W przypadku innego wyniku, szanse na zdobycie drugiego miejsca w lidze będą bardzo małe. Więcej, przy tak "spłaszczonej" tabeli może się okazać, że Chłopcy z Bemowa grać będą o utrzymanie w lidze wojewódzkiej. Jednak to czarny scenariusz i należy go odsunąć od siebie jak najdalej. Niemal pewny awansu do Ekstraligi jest Ursus, który obecnie ma dziesięć punktów przewagi nad drugą w tabeli Unią. Jeżeli chodzi o drugą lokatę, to na jej zdobycie realne szanse mają jeszcze cztery drużyny. Co musi zrobić Unia, by zdobyć drugie miejsce? Najlepiej wygrać wszystkie pozostałe cztery mecze.