Druga drużyna Unii awansowała do I ligi okręgowej!

Gratulacje dla zawodników i trenerów za awans drugiej drużyny Unii (2001/2002) do I warszawskiej ligi okręgowej. Ten awans należał się już od kilku sezonów, ale za każdym razem, w szczególności, na jesień zeszłego roku, niezrozumiałe decyzje trenerskie powodowały, że Unici przegrywali decydujące mecze. Tym razem stało się inaczej, jednak sprawa awansu rozstrzygnęła się przy tzw. "zielonym stoliku". Powodem tego były zajścia podczas ostatniego meczu w sezonie z Błyskawicą. Mazowiecki Związek Piłki Nożnej, mimo, że Unici na boisku przegrywali niespodziewanie 1:2, przyznał Unii walkowera. Osoby, które były na meczu przy ulicy Kawęczyńskiej, wiedziały już od chwili przerwania meczu przez sędziego, że werdykt MZPN może być tylko jeden. Gratulacje i powodzenia na jesieni.